MÜŞTERİ YORUMLARI

Halit Ersoy - Şişli

Bosh Marka buzdolabımın bozulması üzerine servis çağırdım gelen servis kontrolünü yaptıktan sonra motorunun yandığını ve 1000 TL karşılığında motorunu değiştirebileceğini şöyledi.Gelen servisi yaptırmadan geri gönderdim.İnternetten Beyaz Eşya Tanmir Servisini araştırdım ve aradım.Daha önceki gelen servisin vermiş olduğu fiyattan daha düşük bir fiyata yaptırdım.Dolabım yeni gibi çalışıyor.


Hasan Sarıkaya - Avcılar

Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Sedat Ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi.


Melek Yıldız - Bayrampaşa

Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.


Havva Evren - Bağcılar

Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.


Aleyna Cesur - Zeytinburnu

Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.


Ayşenur Ayhan - Başakşehir

Buzdolabım bozulmuştu daha önce 3-4 kez servis çağırdım çok fazla ücret istediler. Araştırma sonucu Beyaz Eşya Tarmir Servisini buldum ve çağırdım. Diğer gelen servis ücretlerinden daha düşük fiyata ve daha kaliteli bir servis geldi. Çok memnun kaldım. Kalite ve fiyattan dolayı teşekkür ederim.


Özlem Geniş / Eyüp

Bulaşık makinam bozulmuştu. Beyaz Eşya Yetkili Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.

Sultan Köse - Bahçelievler

Buzdolabımın bozulması üzerine servis çağırdım. Randevu verdikleri gün ve saatte gelerek arızayı hemen tespit ederek müdahale etti. Pratik bir şekilde motorunu değiştirdi, gazın dolumunu yaptı. Teşekkürler Beyaz Eşya Tamir Servisi.

Mevlüt Erdem - Beylikdüzü

3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.

Mustafa Konyalı - Güngören

Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Sedat Beye çok başarılılar.

Hatice Akyıldız - Şişli

Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.

Zafer Yerebakan - Kasımpaşa

Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden 650 TL para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.

Saliha Dündar - Mecidiyeköy

Vestel çamaşır makinenim garanti kapsamında olmasına rağmen parçasını değiştirmiyorlar. Makinenin açma-kapama düğmesindeki yarık lastikten 160 Tl para talep ettiler. Garantisinin bitmesine daha 4 yıl vardı.Çağrı merkezine bir günde 3 kez kayıt bıraktım cevap bile vermediler. Vestelin böyle yapmasının ardından bende Beyaz Eşya Tamir Servisini aradım yapmış oldukları işten , vermiş oldukları fiyattan çok çok memnun kaldım. Markalar değil işini yapan kazansın diyorum.