Hakkımızda

Hakkımızda

Beyaz eşya teknolojileri sektöründe 18 yılı aşkın süredir hizmet veren Beyaz Eşya Tamir Servis, sertifikalı deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm beyaz eşya markalarına servis vermektedir. Sektörde gece-gündüz demeden hafta sonu ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir. Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir. Beyaz Eşya Tamir Servis olarak hedefimiz kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında istenilen sürede, kaliteli ve beklentilerin üzerinde hizmet vermektir.

Şirket Profilimiz

Kamu ve kamu tüzel kişilikleri ile özel sektöre çağın gerektirdiklerini karşılayan teknolojilere paralel olarak yaşam alanlarına değer katmak ve böylece çağdaş ve modern yaşam düzeyine sahip olan insanlara güvenli, huzurlu, kaliteli, konforlu, daha hızlı bir yaşam alanı sağlamaktır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

İş ve hizmet Üretiminde kaliteyi kendine temel bir yapı taşı edinen ve kendine özgü bir kalite yönetim sistemi bulunan şirketimiz, performansını sürekli gelişime odaklamıştır. Kalite, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri arasında bulunduran ve bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen Korkmazlar Servis Grubu, ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet sunmayı kendine vazife edinmiştir. Faaliyet gösterdiği alanlarda kalite, güven, teknoloji ve rekabet avantajlarını sağlayarak, yaşadığımız dünya ile uyumlu ve içinde bulunduğumuz alanda üstümüze düşen sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak özel sektöre, her şeyin daha fazlasını verebilmek için tüm öz sermayemizi kullanarak sektörde lider olmaktır.